Kralbet'e Git!

Kralbet Nasıl Para Çekerim?

Kralbet Nasıl Para Çekerim?

Kralbet ile çalıştığınızda yani bir hesap meydana getirip, para yatırdığınızda ve en az bir defa para kazanma şansını bahis ya da oyunlardan elde ettiğinizde, tabi ki kralbet nasıl para çekerim? Sorusunun karşılığında kullanabileceğiniz yöntemler, miktarlar ve yerine getirmeniz gereken ödeme kuralları bulunmaktadır.

Kralbet Ödeme Kuralları

Hangi yöntemler ile ne kadar ve ne zaman para çekebileceğiniz konusunda bilgi vermeden önce, finansal departmanın ortaya koymuş olduğu ödeme kuralları hakkında bilgi verelim. Para çekme işlemlerinde herhangi bir belge ya da evrak talep edilmeyecektir. Para çekme işlemleri mümkün olduğunca kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Havale ya da cepbank veya paykasa gibi bir yöntem ile para yatırıp, para kazanmış iseniz, havale yöntemi ile para çekebilirsiniz. Eko kart ile yatırım yapar ve para kazanır iseniz, kazançlarınızı eko kart yöntemi ile çekebilirsiniz. Günde 3 defa para çekme talimatı verme hakkınız bulunmaktadır. Yalnızca adınıza kayıtlı olan hesaplara para çekme talimatı vermek zorundasınız. Para çekme talep formunu bizzat siz, doğru ve eksik olmayacak şekilde dolduracaksınız. Her para yatırma işlemi ile her para çekme işlemi arasında en az 2 saatlik işlem süresinin geçmesi gerekecektir.

Kralbet Ödeme Miktarları

Kurallar içerisinde dikkat edilmesi gereken detaylardan bir tanesini de, ödeme miktarları meydana getirecektir. Sitedeki minimum ödeme miktarı 200 TL’dir. 200 TL altında kazananlar hesap bakiyesini 200 TL seviyesine çıkarmalıdır. 1 gün içerisinde yapılacak en yüksek ödeme miktarı 30.000 TL’dir. Tek seferde 30.000 TL ya da 3 defada ancak 30.000 Türk Lirasını aşmayacak şekilde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Kralbet Ödeme Yöntem Ve Süreleri

Kralbet nasıl para çekerim? Sorusunda şimdi kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri ile birlikte, vereceğiniz talimatın gerçekleşme süresi hakkında sizlere bilgi verelim. Ödeme yöntemleri içerisinde havale, EFT, papara, eco card gibi seçeneklerin bulunduğu görülebilmektedir. Bu seçenekler ile vereceğiniz para çekme talimatlarının gerçekleşme süresi, minimum 10 dakika, maksimum 30 dakika olacaktır. Sıradan bir günde finansal departman üzerinde, yoğunluk olmayan bir günde 10 dakika, yoğunluk yaşanan bir günde 30 dakika maksimum işlem süresi bulunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir