Kralbet'e Git!

Kralbet Neden Tib Yiyor?

Kralbet Neden Tib Yiyor?

Kralbet sitesini dikkatli bir şekilde incelemiş iseniz, hakkında engelleme kararının verildiğini, bu kararın arkasında bilgi teknolojileri iletişim kurumunun yer aldığını göreceksiniz. Peki kralbet neden Tib yiyor? Aslında 2016 yılında aktif hale geçen ve 2021 yılından itibaren Türkiye pazarında hizmet vermeye başlayan bu sitenin, şirket ve yasal özellikleri gibi gerekçeleri, kapatılma kararına etken olmaktadır.

Kralbet Şirket Ve Lisansı Yüzünden Kapatılır

Önce şunu belirtelim, kurulmuş bir şirket bulunmakta, elde edilen bir lisans belgesinin varlığı tespit edilmektedir. Şirket, Feel So Good B.V olarak görülmekte, adresine bakıldığında, Hollanda Antilleri ile karşılaşılmaktadır. Lisans belgesi 16 68 numaralı olarak görülmekte ve belgenin, Hollanda Antilleri komisyonundan alındığı görülmektedir. Türkiye’de bahis ve şans oyunları ile ilgili yasalara bakıldığında, bu şirketin ve lisans belgesinin kabul edilmediği görülecektir. Buna istinaden, şirket veya site tespit edilip, kapatılmaktadır.

Kralbet Oyunlar Yüzünden Kapatılır

Neden engelleme kararı ile karşılaşılıyor? Sorusunun diğer bir karşılığını, tabi ki oyunlar meydana getirecektir. Bu şirket ya da site aynı zamanda sunmuş olduğu oyunlar nedeniyle kapatılmaktadır. Buradaki problem, oyunların bulunması değildir. Buradaki problem, bütün oyunların para ile oynatılması, bütün oyunlardan para ile para kazanma şansının elde edilmesidir. Türkiye’deki yasalara, ilgili mevzuatlara baktığınızda, bu ve benzer oyunların para ile oynatılmasının yasak olduğu görülecektir. Buna istinaden, site tespit edilmekte ve kapatılmaktadır.

Kralbet Kapatılınca Ne Oluyor?

Gerekçeler ile birlikte, kralbet neden Tib yiyor? Sorusunun karşılığı anlatılmıştır. Peki kapatıldıktan sonra ne olmaktadır? Site kapatıldığında, Türkiye pazarında hizmet akışı nasıl sağlanmaktadır? 2021 yılında Türkiye pazarında yani içinde bulunduğumuz yıl itibari ile Türkiye pazarında görülen site, tespit edilip kapatıldığında, diğer kaçak iddaa sitelerinin yöntemlerini uygulamaktadır. Buna göre her kapatılma işlemi arkasından, çok kısa bir süre içerisinde yeni ve güncel giriş adresini getirmektedir. Nitekim şuan için uygulanan kapatılma kararından sonra yeni adresin, kralbet143.com olduğu görülmektedir. Kapatılma kararının olumsuz etkileri 1 ya da 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde, şirketin hizmete aldığı yeni giriş adresi ile ortadan kaldırılmaktadır. Site hizmetleri ile kullanıcı hesaplarını etkilemeyecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir