Kralbet'e Git!

Kralbet Para Ödüyor mu?

Kralbet Para Ödüyor mu?

Bir kaçak iddaa sitesinde en fazla araştırılan konu, kazanılan paraların ne zaman, nasıl, hangi yöntemler ile geri alınacağıdır. Bu yüzden, kralbet para ödüyor mu? Gibi bir sorunun da gündeme getirildiği görülecektir. Elbette bu site ödeme yapar. Elbette bu site kazanan kullanıcıların kazandıkları paraları, verecekleri talimata istinaden, gün içerisinde ödeyecektir.

Kralbet Hangi Günler Ödemeyi Yapıyor?

Bu siteyi hangi gün kullandığınızın yani para yatırıp kullandığınız ve kazandığınızın herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri ya da resmi ya da dini tatil günleri de dahil olacak şekilde, her gün ödeme yapılmaktadır. Haftanın 7 günü boyunca ödeme alacaksınız. Hangi saatler içerisinde ödeme alabilirsiniz? Sorusunun karşılığında ise, 24 saat anlayışının geçerli olduğu görülebilmektedir.

Kralbet Türk Bankalarına Ödeme Yapar mı?

Bu sitede finansal işlemleri, bankacılık hesaplarınız ile gerçekleştirmek istiyor olabilirsiniz. Türkiye’de herhangi bir bankada adınıza ve soy adınıza ait bir hesap bulunuyor olabilir. Böyle bir durumda bu sitede bahis yapıp, kazanmış iseniz, oyun oynamış ve kazanmış iseniz, Türkiye’deki banka hesaplarınıza ödeme alabilirsiniz. Bu doğrultuda bu şirketin havale ile ödeme ve EFT ile ödeme seçeneklerini kullandığı görülmektedir. Tabi ki bunun kuralı, hesap açma aşamasında verilen isim, soy isim ile para çekme talimatı verilecek hesap sahibine ait isim soy isim benzerliğinin olması ya da birebir örtüşmesidir. Hiç kimsenin hesabına, soy isim aynı olsa dahi, hiç kimsenin hesabına para çekme talimatı veremezsiniz.

Kralbet Nasıl Ve Ne Kadar Ödeme Yapıyor?

Son bölümde kralbet para ödüyor mu? Sorusunda hangi yöntemler ile ne kadar ve ne zaman yani ne kadar sürede ödeme yaptığı konusunda sizlere bilgi verelim. Havale, EFT gibi seçenekler, papara ve ecopayz gibi seçenekler ile ödeme yapılmaktadır. En az 200 TL ve 24 saat içerisinde en fazla 30.000 TL ödeme yapıldığı görülecektir. Ödeme süresi konusunda ise, gerçekten hızlı hareket eden kaçak iddaa sitelerinden bir tanesi olduğunu görebilirsiniz. Burada en düşük 10 dakika yani sıradan bir günde 10 dakika, en yüksek 30 dakika yani yoğun günlerde maksimum 30 dakika ödeme süresinin olduğu görülmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir