Kralbet'e Git!

Kralbet Para Yatırma

Kralbet Para Yatırma

Kralbet sitesinde hesap açtıktan sonra, bahis ve oyun oynayıp para kazanmak istiyor iseniz, tabii ki kullanmak amacıyla kralbet para yatırma işlemini yapacaksınız. Sistemler farklıdır. Sistemlerde belirlenmiş en düşük yatırım miktarları standarda bağlanmıştır. Yazı içeriğinde sizler ile paylaşacağız.

Kralbet Para Yatırma Yöntem Ve Miktarları

Gerçekleştireceğiniz kralbet para yatırma işleminde kullanabileceğiniz yöntemler ve en düşük yatırım miktarları standarttır. Kralbet para yatırma yöntem ve miktarları finansal departman tarafından şu şekilde açıklanmıştır.

Havale ve EFT ile en az 100 Türk Lirası,

Papara ile en az 200 Türk Lirası,

Süper hızlı havale ile en az 500 Türk Lirası,

Süper hızlı papara ile en az 500 Türk Lirası,

Payfix ile en az 10 Türk Lirası,

Karekod ile en az 50 Türk Lirası,

Kripto paralar ile en az 20 Türk Lirası,

Cepbank ile en az 50 Türk Lirası,

Kredi kartı ya da banka kartı ile en az 50 Türk Lirası,

Jeton ile en az 50 Türk Lirası,

Astropay ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Kralbet Yatırılan Paradan Komisyon Alır mı?

Para yatırma işlemini gerçekleştirdiğiniz de, yatırdığınız para ana hesap bakiyesine hızlı bir şekilde yansıtılacaktır. Peki net olarak yansıtılır mı? Kralbet yatırılan paradan komisyon alır mı? Kralbet sitesi ya da bu sitenin finansal departmanı para çekme işlemlerinde ya da para yatırma işlemlerinde herhangi bir komisyon almaz. Üyelerden herhangi bir kesinti yapmaz. Bu konuda net bir şekilde kurala bağlanmıştır.

Kralbet Yatırım Süresi Nedir?

Peki hızlı bir şekilde kralbet para yatırma işlemi yapılır mı? Talimat verdiğinizde para ne kadar sürede hesabınızda görülür? Kralbet yatırım süresi nedir? Yatırım işlemlerini genel olarak 3 dakika gibi çok çok kısa bir süre içerisinde tamamlandığı görülecektir. Bu sürenin içerisine sadece ve sadece en az 50 Türk Lirası değerindeki cepbank yatırım yöntemi dahil değildir. Cepbank ile yatırım yapılması durumunda, sürenin 20 dakika ile 30 dakika aralığında olduğu görülecektir. Diğer tüm seçeneklerde bahsedildiği gibi, yalnızca 3 dakika içerisinde, ortalama 3 dakika içerisinde para hesabınızda görülür ve kullanıma hazır hale gelir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir