Kralbet'e Git!

Kralbet Yeni Adresi

Kralbet Yeni Adresi

Hollanda Antilleri hükümeti tarafından verilmiş resmi yetki ile çalışan kralbet yeni adresi ile yeniden Türkiye’deki kullanıcılara, kaçak iddaa sitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yüzlerce slot oyunu, geliştirilmiş, poker seçenekleri, tanınmış kaliteli casino sağlayıcıları eşliğinde sunulan oyunlar, canlı oyunlar, yenilikler ile karşınızda durmaya devam etmektedir.

Kralbet Yeni Adresinde Hesaplar Ne Olacak?

Adres değiştirilmiş, yeni adres ile yeniden herkese hizmet verilmeye başlanmıştır. Kapatılan adres üzerinden bir hesap açmış olabilirsiniz. Yeni adresinin belirlenmesi hesaplarınızı etkilemez. Hesap nedir? Oluşturulan üyelik anlamına gelmektedir. Üyelik oluşturmak için, bilgi paylaştınız yani üyelik başvuru formu doldurup gönderdiniz. Ayrıca hesap açtınız ve ihtiyaç duyulmuş ise talep edilmesi durumunda belge gönderdiniz. İşte kullanıcı adınızı, elektronik posta adresiniz, cep telefon numaranız, açık adresiniz, isim, soy isim, doğum tarihi bilgileriniz birebir geçerlidir. Gönderilen belgeler geçerlidir. Adresin değiştirilmiş olması, sizlerin bu tip bilgilerini ve belgelerini etkilemeyecektir.

Kralbet Yeni Adresinde Promosyonlar

Bir önceki adreste zengin içeriklere sahip promosyonlardan, bir ya da birden fazlasını elde etmiş olabilirsiniz. Promosyon hesabınıza tanımlandıktan sonra kullanmadan site kapatılmış ve yeni bir adres belirlenmiş olabilir. Böyle bir durumda kazandığınız promosyonlar ne olacaktır? Endişelenmeyin, hiçbir şekilde hak kaybına uğramayacaksınız. Hemen yeni adres ile siteyi açın. Kullanıcı adı, şifre bilginizi girin, giriş yap butonu üzerinden seçim işlemini yapıp, hesabınıza ulaşın. Bir önceki yani kapatılan adresteki elde ettiğiniz tüm promosyonların tanımlı olduğunu, kullanılır halde olduğunu göreceksiniz. Adres değiştiği için promosyonların iptal edilmesi ya da silinmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

Kralbet Yeni Adresinde Açık Kuponlar

Peki kralbet yeni adresi belirlenmiş ise, açık halde bulunan kuponlar ne olacaktır? Devam eden karşılaşmalara yönelik kuponların iptal edilmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Hayır, böyle bir işlemin yapılması mümkün değildir. Adresin değiştirilmesi, kupon iptal gerekçesi değildir, olamaz. Yasal prosedürlere aykırıdır. Adres değişikliğinde yeni adres ile siteyi açacaksınız. Hesabınız üzerinden kuponlar bölümüne geleceksiniz. Buradan devam eden kuponlar sekmesi üzerinden, seçim işlemini yapacaksınız. Herhangi bir şekilde bu kuponların iptal edilmediğini tespit edeceksiniz. Kazanır iseniz, kazandığınız para tabi ki hesabınıza aktarılacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir